School

Heijplaat heeft een basisschool: “de Klaver” Onlangs is het pand geheel opgeknapt dus Heijplaat heeft een schoolgebouw uit de oude doos dat voldoet aan de eisen van de huidige tijd.

De school is gevestigd aan de
Vestastraat 15
3089 RL Rotterdam
tel: (010) 4297696

Welkom bij de Klaver-Heijplaat!

Wat is er mooier dan elke dag met plezier naar school gaan? Elke dag weer nieuwsgierig naar alles wat ter sprake komt in de lessen, de leuke dingen die je gaat doen en het spel dat je mag spelen in een fijne sfeer.

Dit is wat wij met enthousiasme proberen te bereiken op onze wijkschool Klaver-Heijplaat!! Wij zijn er voor de kinderen en hun ouders .

onderwijs+

Dit wil zeggen dat u op onze school terecht kunt voor veel meer dan alleen basisonderwijs. We bieden bijvoorbeeld ook peuteropvang en buitenschoolse en tussenschoolse opvang. Daarnaast zijn er praktijken voor oefentherapie en logopedie in de school gevestigd en zijn er o.a. naschoolse lessen van de muziekschool.

website https://www.klaver-heijplaat.nl/wordpress/

Geef een antwoord

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

error: Content is protected !!